Partnerstvá

Partnerom konferencie Newmatec 2019 ponúkame viacero možností prezentácie:

  • Generálny partner (nie je k dispozícii)
  • Exkluzívny partner
  • Hlavný partner
  • Exhibition partner
  • Partnerstvo na mieru

Pre úroveň partnerstva Hlavný partner a Exhibition partner využite Newmatec 2019 Online rezervačný systém.

Pre iné formy partnerstva kontaktujte priamo: partnerships@congress.sk

Partneri

Generálny Partner

VW

Volkswagen Slovakia vyrobil na Slovensku od roku 1991 viac ako 5 miliónov vozidiel. Je pilierom slovenského exportu a zároveň aj najväčším súkromným zamestnávateľom v krajine. Prácu dáva 12 700 ľuďom. Priemerný hrubý mesačný plat bez manažmentu spoločnosti za rok 2016 je 1804 eur. Medzi mnohým sociálnymi benefi tmi je aj 13. a 14. plat. Volkswagen Slovakia je najväčším prispievateľom do verejných rozpočtov, len minulý rok odviedol na daniach a odvodoch viac ako 217 miliónov eur. Spoločnosť preinvestovala na Slovensku od svojho vzniku už viac ako 4,1 miliardy eur. Vyrába automobily Volkswagen Touareg, Audi Q7, Porsche Cayenne, Volkswagen up!, SEAT Mii a ŠKODA Citigo. Od roku 2013 sa v Bratislave vyrába aj Volkswagen e-up! – prvé čisto elektricky poháňané vozidlo koncernu Volkswagen. Okrem vozidiel produkuje prevodovky, komponenty pre prevodovky, podvozky a motory, ako aj zariadenia používané pri výrobe vozidiel. Viac ako 99 % produkcie smeruje na vývoz do 148 krajín sveta. Najväčšími exportnými trhmi sú krajiny Európskej únie, Čína, USA a Rusko. Okrem závodu v Bratislave má spoločnosť Volkswagen Slovakia ďalšie závody v Stupave, Martine a Košiciach. V Stupave sa produkujú nástroje potrebné pre automobilovú výrobu, v Martine komponenty pre prevodovky a v Košiciach sa pripravujú vozidlá na prepravu do Ruska. Predsedom predstavenstva spoločnosti Volkswagen Slovakia je Ralf Sacht, pôsobiaci na tejto pozícii od začiatku roka 2016. Členom predstavenstva pre finančnú oblasť je Jens Kellerbach a pre personálnu oblasť Eric Reuting.

Hlavný partner

Ernst & Young

Partner

Faurecia

Nové trendy a očakávania zákazníkov pretvárajú automobilový priemysel. V spoločnosti Faurecia – inšpirovaní novými, vzrušujúcimi výzvami spojenými s týmito zmenami – už teraz predvídame budúcnosť, vyvíjame špičkové riešenia pre inteligentný život na palube a udržateľnú mobilitu. Ruka v ruke s výrobcami automobilov neustále pracujeme na vývoji čistejších, ľahších, pohodlnejších a lepšie prispôsobiteľných áut.
Sme špecialisti v troch obchodných skupinách: autosedačky (seating), interiéry automobilov (interiors) a výfukové systémy (clean mobility).
Spoločnosť Faurecia začala svoje pôsobenie na Slovensku v roku 2004 pod názvom Faurecia Automotive Slovakia, s.r.o. Prvý závod vznikol v Bratislave – Devínskej Novej Vsi . V ďalších rokoch pribudli výrobné závody v Košiciach, Lozorne, Hlohovci, Trnave a v Žiline a vzniklo stredisko zdieľaných služieb – Shared Service Centre v Bratislave.
Spoločnosť Faurecia Automotive Slovakia, s.r.o. je súčasťou nadnárodnej skupiny Faurecia. Na Slovensku zamestnáva viac ako 3500 zamestnancov s ročným obratom takmer 900 mil. EUR a celosvetovo sa radí medzi popredných dodávateľov komponentov pre automobilový priemysel.

Partner

Process Automation Solutions

Partner

Exact Systems

Exact Systems pôsobí na trhu od roku 2004 a je popredným poskytovateľom outsourcingových riešení kontroly kvality pre automobilový priemysel, spotrebný materiál, elektroniku, ťažký priemysel a ďalšie. V súčasnosti naša spoločnosť spolupracuje s viac ako 900 výrobnými závodmi, ktoré sa nachádzajú v 14 krajinách, delegovaním viac ako 5500 kontrolórov/operátorov na dennej báze.

Kapitálová skupina zahŕňa spoločnosti Exact Systems, Automotive Assembly Systems, CRS Group a od roku 2018 tiež QLS Automotive. Pôsobí v 13 európskych krajinách (Poľsko, Česká republika, Slovensko, Rumunsko, Rusko, Veľká Británia, Nemecko, Turecko, Belgicko, Holandsko, Maďarsko, Portugalsko a Španielsko) a v Číne. Vďaka ďalšej perspektíve fúzií a akvizícií, budú naše služby k dispozícii vo Francúzsku.

Slovenská pobočka vznikla v roku 2006 so sídlom v Žiline. Generálnym riaditeľom na Slovensku i v Českej republike je Radovan Meleš. V súčasnosti spoločnosť zamestnáva viac ako 800 pracovníkov vo výrobe.

Partner

Zberné suroviny