Partneri

Generálny Partner

Generálny Partner

Volkswagen Slovakia vyrobil na Slovensku od roku 1991 viac ako 5 miliónov vozidiel. Je pilierom slovenského exportu a zároveň aj najväčším súkromným zamestnávateľom v krajine. Prácu dáva 12 700 ľuďom. Priemerný hrubý mesačný plat bez manažmentu spoločnosti za rok 2016 je 1804 eur. Medzi mnohým sociálnymi benefi tmi je aj 13. a 14. plat. Volkswagen Slovakia je najväčším prispievateľom do verejných rozpočtov, len minulý rok odviedol na daniach a odvodoch viac ako 217 miliónov eur. Spoločnosť preinvestovala na Slovensku od svojho vzniku už viac ako 4,1 miliardy eur. Vyrába automobily Volkswagen Touareg, Audi Q7, Porsche Cayenne, Volkswagen up!, SEAT Mii a ŠKODA Citigo. Od roku 2013 sa v Bratislave vyrába aj Volkswagen e-up! – prvé čisto elektricky poháňané vozidlo koncernu Volkswagen. Okrem vozidiel produkuje prevodovky, komponenty pre prevodovky, podvozky a motory, ako aj zariadenia používané pri výrobe vozidiel. Viac ako 99 % produkcie smeruje na vývoz do 148 krajín sveta. Najväčšími exportnými trhmi sú krajiny Európskej únie, Čína, USA a Rusko. Okrem závodu v Bratislave má spoločnosť Volkswagen Slovakia ďalšie závody v Stupave, Martine a Košiciach. V Stupave sa produkujú nástroje potrebné pre automobilovú výrobu, v Martine komponenty pre prevodovky a v Košiciach sa pripravujú vozidlá na prepravu do Ruska. Predsedom predstavenstva spoločnosti Volkswagen Slovakia je Ralf Sacht, pôsobiaci na tejto pozícii od začiatku roka 2016. Členom predstavenstva pre finančnú oblasť je Jens Kellerbach a pre personálnu oblasť Eric Reuting.

Hlavný partner

Hlavný partner

Leadec – priemyselné služby nájdete pod jednou strechou

Spojenie spoločností do jedného celku i napriek ich odlišnému zameraniu môže znamenať krok vedľa alebo úspech. Spoločnosť Leadec s.r.o. je príkladom toho, že zlúčenie prináša pozitívne výsledky v každom segmente jej pôsobenia. Popredný poskytovateľ priemyselných služieb sa dnes venuje najmä  oblasti automobilového priemyslu. Táto spoločnosť patriaca do nadnárodnej skupiny oslavuje na Slovensku  20 rokov svojej existencie.

Naše služby poskytujeme v troch oblastiach:

  • Automatizácia
  • Facility management
  • Lakovacie a montážne služby

Viac informácií nájdete na: www.leadec-services.com/sk

Hlavný partner

Hlavný partner

Spoločnosti EY a Equidato Technologies AG predstavia na konferencii NEWMATEC 2018 svoj jedinečný koncept využitia technológie blockchain v oblasti podpory riadenia dodávateľského reťazca pre automobilový priemysel

 

Na konkrétnom koncepte využitia technológie blockchain v riadení dodávateľského reťazca v automobilovom priemysle spoločne pracujú spoločnosti EY, jedna z najvýznamnejších globálnych poradenských spoločností na svete, a Equidato, technologická spoločnosť vyvíjajúca pokročilú platformu SophiaTX Blockchain zameranú na integráciu technológie blockchain s podnikovými systémami typu ERP.

Príďte sa pozrieť do nášho stánku na konferencii NEWMATEC, kde vám predstavíme naše riešenia a zodpovieme vaše otázky.

Viac informácii nájdete na nasledujúcom linku:

www.ey_sophia_tlacovasprava.com

Partner

Partner

Partner

Partner

Partner

Partner

Partner

Partner

KODYS SLOVENSKO® je popredným systémovým integrátorom v oblasti automatickej identifikácie a mobilných aplikácií.Už od roku 1995 staviame na inováciách, zákazníckom prístupe a komplexnosti dodávaných riešení.
Dlhodobé skúsenosti a prístup k najmodernejším technológiám zberu, prenosu a spracovania dát, spoločnosti umožňujú vytvárať komplexné aplikačné systémy pre široké spektrum zákazníkov z rôznych odvetví priemyslu, obchodu, služieb a všade tam, kde automatická identifikácia a mobilné spracovanie dát prinášajú zefektívnenie pracovných a technologických postupov, úsporu nákladov a okamžitý prístup k informáciám kedykoľvek a kdekoľvek.
U mnohých zákazníkov fungujú naše jedinečné riešenia vyvinuté „na mieru“ podľa ich špecifických potrieb a požiadaviek, ktoré priniesli efektívne inovácie do ich výrobných, technologických, skladových či distribučných procesov.
Tešíme sa na Vašu návštevu nášho stánku na konferencii NEWMATEC, kde Vám predstavíme naše riešenia a zodpovieme Vaše otázky.

Partner

Partner

Automobilová výroba veľmi závisí na koordinovanom úsilí manuálnych a automatizovaných systémov, ktoré zabezpečujú produktivitu, ziskovosť a sledovateľnosť. Datalogic poskytuje systémy pre vizuálnu detekciu a inšpekciu, ktoré udržujú výrobu v pohybe. Priemyselné čítačky čiarových kódov, riešenia laserového označovania a mobilné počítače na zber dát zachovávajú sledovateľnosť dodávateľského reťazca od komponentov cez inventarizáciu súčastí, prác v procese a hotových výrobkov.

Webstránka: www.datalogic.com

Check out our application videos for automotive industry>

Partner

Partner

The name Process Automation Solutions stands for innovative, customized, future-proof automation solutions for the process and production sector. Our company provides flawless, interface-free all-in-one solutions that are designed to ensure smooth and reliable production flows. Customer focus and know-how, coupled with integral strategies and a solution-oriented mindset, constitute the key to the continued success of our customers and their automation projects. Process Automation Solutions has been an active part of the market since 1986, and has since become a leading independent supplier of automation solutions for the chemical, pharmaceutical and automotive industries. From planning to implementation and system start-ups: our status as a professional business partner with ample experience enables us to assist you with any issues related to automation – in fact, our services can even cover the entire life cycle of your plant if you so request. Our operations focus on the design of control and process control systems and their vertical integration into the overall business process. We are an independent ATS subsidiary and part of the division „Services“. By combining the flexibility of a medium-sized company with the capabilities of a large enterprise, we are able to easily meet the needs of both large projects and small automation tasks so you can rest assured knowing your project is in good hands.

www.pa-ats.com

Partner

Partner

Miell Quality Kft. od roku 2011 poskytuje  profesionálne  služby v oblasti kontroly kvality, zabezpečenia kvality a inžinierskej podpory pre automobilový priemysel a pre subdodávateľov automobilových závodov. Okrem toho spoločnosť poskytuje služby  v oblasti logistiky, externého skladovania dielov, materiálov a prepravy. V roku 2016 sme založili slovenskú sekciu spoločnosti MIELL Quality Slovakia, s. r. o.

Filozofiou spoločnosti je neustále upevňovať lojálny a skúsený kmeňový personál, vytvorený ambicióznymi, mladými a motivovanými pracovníkmi, ktorí ľahko vyhovejú požiadavkám tohto sektora.

Naši kolegovia, vďaka ich skúsenostiam získaným pri riešení úloh v oblasti kvality, zodpovedajú výzvam celého dodávateľského reťazca, a tak sa naša spoločnosť stala za krátky čas popredným poskytovateľom služieb v oblasti zabezpečenia kvality v Maďarsku.

Na základe požiadaviek trhu rozširujeme portfólio služieb v záujme zvyšovania spokojnosti našich zákazníkov.

Náš systém práce je založený na norme EN ISO 9001:2000, ktorého sme držiteľom a spolu s naším profesionálnym tímom  vám garantujeme, že vašim  zákazníkom sa dostane produkt  v 100% kvalite.

Partner

Partner

SOVA Digital už 27 rokov prináša na trh inovatívne riešenia, ktoré pomáhajú slovenským výrobným podnikom udržať si konkurencieschopnosť, zvyšovať produktivitu a rozvíjať sa v tempe zvyšujúcich sa nárokov trhu a globálnych technologických trendov. Klientom prináša komplexné riešenia digitalizácie a optimalizácie výrobných procesov v koncepte Industry 4.0. Dlhoročne potvrdzuje pozíciu vizionára a inovátora a ponúka klientom individuálny prístup a na mieru šité riešenia. V minulom roku získala prestížne ocenenie, udeľované odborníkmi a Ministerstvom hospodárstva, za svoje riešenie Digitálneho dvojčaťa Inovatívny čin roka. SOVA Digital je dodávateľom PLM (Product Lifecycle Management) riešení od Siemens PLM Software pre slovenský trh. Má za sebou tisícky úspešných projektov a stovky spokojných klientov.

www.sova.sk
www.industry4.sk

Partner

Partner

Firma GQsystems úspešne pôsobí na slovenskom trhu od roku 2011. Našou hlavnou činnosťou je dodávať firmám v automobilovom priemysle vysokokvalifikovaných odborníkov.

GQsystems je spoločnosť, ktorá pod svojou značkou združuje profesionálov špecializovaných na Interim manažment a Externý inžiniering v automobilovom priemysle. Našim klientom títo odborníci poskytujú služby na pozíciách v top manažmente, krízovom manažmente a iných špecializovaných pozíciách v odvetviach ako je kvalita, výroba, logistika, technológia a ďalšie.

Spoločnosť GQsystems aktívne pôsobí v zavádzaní inovácií a aplikácií, ktoré pomáhajú ľahšie riadiť a implementovať najnovšie technológie a súčasne poskytovať služby s pridanou hodnotou. Klientami firmy GQsystems sú medzinárodné spoločnosti pôsobiace na Slovensku ale aj v zahraničí. Svoje služby firma poskytuje naprieč celou Európu.

Viac informácií o nás ako aj ponuku voľných inžinierov nájdete na našej webovej stránke WWW.GQSYSTEMS.EU

 

 

Partner

Partner

Jeden automobil sa priemerne skladá z približne 8.000 komponentov, ktoré by mali byť spoľahlivé a navzájom kompatibilné za všetkých podmienok. Dokonca aj tá najmenšia chyba môže výrobcu stáť veľmi veľa.

Exact Systems Group pôsobí na trhu od roku 2004 a je lídrom v poskytovaní služieb kontroly kvality, t. j. selekcie, opravy a triedenie dielov, komponentov v automobilovom priemysle v Poľsku a jednej z najväčších spoločností v Európe.

Hlavnými odberateľmi služieb spoločnosti sú dodávatelia a subdodávatelia pre automobilový priemysel a OEM. Medzi klientov spoločnosti patria aj veľké výrobné závody v elektronickom, kozmetickom priemysle a výrobcovia domácich spotrebičov. V súčasnosti má spoločnosť svoje zastúpenie v 12 krajinách:

Poľsko, Česká republika, Nemecko, Slovensko, Turecko, Rumunsko, Rusko, Veľká Británia, Maďarsko, Belgicko, Holandsko a Čína.

Viac informácií nájdete na: www.exactsystems.com

Partner

Partner

O spoločnosti Goodman

Spoločnosť Goodman je integrovaná skupina pôsobiaca v oblasti nehnuteľností, ktorá vlastní, rozvíja a spravuje logistické a obchodné priestory v kontinentálnej Európe, Spojenom kráľovstve, regióne Ázie a Tichomoria, Severnej Amerike a Brazílii. Investuje do priemyselných nehnuteľností, skladov a distribučných centier.

Spoločnosť Goodman spravuje aktíva v celkovej výške 23,3 mld. EUR a 406 nehnuteľností, vďaka čomu sa stala najväčšou skupinou podnikajúcou v oblasti priemyselných nehnuteľností, kótovanou na austrálskej burze cenných papierov a patrí medzi najväčších verejne obchodovateľných špecializovaných investičných manažérov na svete. Spoločnosť využíva svoju dôkladnú znalosť trhu a špecializované miestne tímy na vytváranie stabilných investičných príležitostí a rozvíjanie nehnuteľností a prostredí, ktoré spĺňajú individuálne požiadavky jednotlivých klientov.

Spoločnosť s viac ako 1 100 zamestnancami v 16 krajinách a s 32 pobočkami má celosvetový rozsah pôsobnosti a dokáže uspokojiť potreby zákazníkov, ktorí rozširujú a rozvíjajú svoje podniky. V Európe pôsobí v Nemecku, Holandsku, Belgicku, Luxembursku, vo Francúzsku, v Španielsku, Taliansku, Poľsku, Českej republike, Maďarsku, na Slovensku, vo Švédsku a v Spojenom kráľovstve.

Viac informácií o našom pôsobení na Slovensku nájdete na: www.goodman.com/sk

Partner

Partner

The foundations of Kuruc Company were laid in 1989. Company is focused on producion recycling technologies and its operation. Production recycling technologies, which are focused on contributing to the healthier environment, are able to process different kind of materials such as soft PUR, beverage cartons, paper, etc… To be more specifics, Kuruc – Company spol. s r.o. was established to live according to the green idea that stands before each technology process. KURUC – COMPANY SPOL s r. o. is not just technology producer, is it a brand of recognized building materials. The main goal of our company is to become the leader in the field of processing compound packaging, i.e. car seats (soft PUR), packaging with a PAP/PE-base as well as packaging containing other plastic materials, both in Slovakia and in its neighbourhood.

Partner

Partner