NEWMATEC 2018: REGISTRÁCIA

13. – 14. marec 2018, Hotel Partizán – Tále

Cena vstupenky na konferenciu:

do 23. februára 2018:
480,- € s DPH pre členov Zväzu automobilového priemyslu (zľavu je možné si uplatniť v treťom kroku registrácie pri zadávaní fakturačných údajov)
576,- € s DPH pre ostatných záujemcov

od 24. februára 2018
600,- € s DPH pre členov Zväzu automobilového priemyslu (zľavu je možné si uplatniť v treťom kroku registrácie pri zadávaní fakturačných údajov)
696,- € s DPH pre ostatných záujemcov

Aktuálna výška DPH je 20%.

Vstupenka na konferenciu zahŕňa:

– účasť na dvojdňovej konferencii
– vstup na večerný raut
– konferenčný set
– strava počas konferencie
– občerstvenie (coffee breaky)

Vstupenka nezahŕňa ubytovanie.


Prihlásiť sa na jednotlivé časti konferencie nie je možné.
     

FAQ

Ako uhradím vstupenku na konferenciu?

Vstupenku uhradíte kartou alebo bankovým prevodom na účet organizátora, ktorým je Zväz automobilového priemyslu SR. Všetky potrebné informácie k platbe Vám zašleme e-mailom. Po dokončení registrácie ste povinní vstupenku na podujatie uhradiť. Nárok na vrátenie platby za vstupenku máte pri zrušení registrácie najneskôr do 8. februára 2020.

Zahŕňa vstupenka na konferenciu aj ubytovanie?

Nie, nezahŕňa. Ubytovanie si, prosím, rezervujte a uhraďte individuálne vo vybranom hoteli na základe Vašich preferencií. V prípade zrušenia rezervácie ubytovania Vám bude účtovaný storno poplatok v zmysle storno podmienok hotela.

Môžem zmeniť meno účastníka alebo zrušiť účasť na konferencii aj po zaplatení účastníckeho poplatku?

Svoju účasť na konferencii môžete zrušiť bezplatne najneskôr do 8. februára 2020. Po tomto dátume Vám nebude vrátená platba za vstupenku. Storno poplatky spojené s ubytovaním sa riadia ubytovacím poriadkom konkrétneho hotela. Registrácia na podujatie je zároveň záväzná objednávka s povinnosťou platby za vstupenku. Zmeniť meno účastníka konferencie môžete do 14. marca 2020. Po tomto dátume nevieme urobiť zmeny vo vopred tlačených materiáloch (vrátane menoviek).

Viac informácií o platobných a storno podmienkach.

Kde budem ubytovaný?

Na tejto stránke nad mapkou lokality (hore) nájdete nami odporúčané hotely s orientačnými cenami za izbu. Nakoľko stanovenie ceny ubytovania je plne v kompetencii hotela, prosím, preverte si aktuálnosť týchto údajov. V prípade, že Vám ani jedna z ponúkaných alternatív nevyhovuje, prosím neváhajte nás kontaktovať, budeme sa snažiť nájsť pre Vás najvhodnejšie riešenie.

Kde môžem zaparkovať po príchode na konferenciu?

Parkovisko hotela Partizán a priľahlé záchytné parkoviská v okolí hotela poskytujú dostatok parkovacích miest pre všetkých účastníkov konferencie.

Kde sa po príchode na konferenciu zaregistrujem?

Registračný pult bude umiestnený vo vstupnej hale hotela Partizán. Vďaka dobrému označeniu ho určite neprehliadnete.

Budem bývať na hotelovej izbe sám?

Spôsob, akým budete ubytovaní, si môžete individuálne dohodnúť počas rezervácie ubytovania (nezabezpečuje organizátor podujatia). Ubytovacie zariadenia v mieste konania konferencie poskytujú dostatočnú kapacitu pre všetkých hostí.

Zahŕňa vstupenka na konferenciu aj ubytovanie?

Nie, nezahŕňa. Ubytovanie si, prosím, rezervujte a uhraďte individuálne vo vybranom hoteli na základe Vašich preferencií. V prípade zrušenia rezervácie ubytovania Vám bude účtovaný storno poplatok v zmysle storno podmienok hotela. Prosím, neplaťte za raňajky v stredu, 27. marca 2019, tieto sú zahrnuté v cene vstupenky (platí iba pre hotely odporúčané organizátorom – Partizán, Golf, Stupka, Bystrá).

Budem mať počas konferencie zabezpečenú stravu?

V cene účastníckeho poplatku máte prvý deň konferencie zabezpečený obed v hoteli Partizán a večerný raut v Tálskej Bašte. Druhý deň ráno Vás budú čakať raňajky vo Vašom hoteli a obed v hoteli Partizán. Počas konferencie sa budete môcť občerstviť pri coffee breaku.

V akom jazyku bude konferencia?

Prednášky budú v slovenskom alebo v anglickom jazyku so simultánnym tlmočením.

Môžem si objednať aj vegetariánsku, bezlepkovú alebo inú špeciálnu stravu?

Samozrejme, stačí v registračnom formulári zadať túto možnosť a v poznámke vyplniť konkrétny typ stravy, ktorú požadujete.

Ako sa dostanem z hotela Bystrá na večerný program?

Zabezpečili sme pre Vás kyvadlovú dopravu (autobus), ktorá Vás z hotela Bystrá dopraví na večerný program v Tálskej bašte a neskôr Vás odvezie naspäť. Kyvadlová doprava bude premávať v 30 minútovom intervale.